دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

10 روش صحیح تدریس خصوصی زبان برای استفاده مفید از زمان کلاس!

در صورتی که ساکن شهرستان اسلامشهر و هر یک از شهرها و محله های آن می باشید و در هر یک از دروس زیر احساس ضعف کرده و حس می کنید که به یک معلم کنکوری برای تست زنی و یا یک معلم خصوصی برای امتحانات خود نیاز دارید ، حتما مطلب زیر را دنبال نمایید. از اینرو در صورتی که پس از یادگیری دروس پیش دانشگاهی و طی کردن جلسات متعدد با معلم خصوصی خود، متوجه شدید که به حل تمرین و مسائل بیشتری برای درک بهتر دروس نیاز دارید میتوانید به راحتی از معلم خصوصی خود درخواست کنید که تعداد جلسات بیشتری، شما را همراهی کند. در صورتی که اگر شما یک معلم خصوصی جهت تدریس خصوصی دروس پیش دانشگاهی داشته باشید، با برگزاری تعداد جلسات بیشتر به دلخواه خودتان میتوانید تمامی سوالات و مشکلاتی که در دروس پیش دانشگاهی دارید را با معلم خصوصی خود بر طرف کنید تا هیچ سوال و مشکلی در ذهن شما باقی نماند. خیلی از اوقات نیز نوبت خیلی از دانشجویان نمیشود تا بتوانند مشکلات و سوالاتی که درمورد درس مورد نظر دارند با استاد مطرح کنند. و درصورت وجود مشکل، آن را با معلم خصوصی خود در میان میگذارید تا مجددا آن مبحث را برای شما توضیح دهد. Content was created with GSA Content Generator DEMO!

تدریس خصوصی رشته ریاضی

اما معلم خصوصی در هر جلسه تمرینات و مسائلی را برای شما مطرح میکند تا آنها را حل کنید، اگر موفق به حل کردن آن تمرینات شوید یعنی تمامی مباحثی که معلم خصوصی به شما آموزش داده است را به خوبی درک کردهاید اما اگر در حل آن تمرینات و مسائل به مشکل بخورید، معلم خصوصی ایرادات و مشکلات شما را بررسی کرده و به شما برای حل آنها کمک میکند و دوباره و دوباره به شما تمرینات و مسائلی را به عنوان تکلیف میدهد تا آنها را حل کنید. این مشکل بیشتر زمانی که دانشآموزان نزدیک امتحانات پایانی هستند و زمان خیلی زیادی ندارند آنها را اذیت میکند. از جمله این نرم افزارها میتوان به نرم افزار Zoom، Cisco Webex Meetings، نرم افزار Adobe Connect و … در ادامه بحث تکنولوژی می توان از اقدام نوین وزارت آموزش و پرورش یاد کرد : نرم افزار شاد . در ادامه به سایر مزیتهای تدریس خصوصی دروس دانشگاه اشاره خواهیم کرد.

تدریس خصوصی کنکور

هر بار که تمرینات جدیدی را حل میکنید میتوانید مشکلات و سوالات خود را متوجه شوید و آنها را با معلم خصوصی خود در میان بگذارید. اما دانشآموزان دبیرستانی چطور باید پیچیدگی و سختی دروس پیش دانشگاهی را پشت سر گذاشته و در کنار آن با مطالعه دروس سالهای قبل، خود را برای شرکت در کنکور آماده کنند؟ چراکه آموزشگاهها مانند مدارس تعداد جلسات معینی را برای آموزش هر درس به دبیرستانیها در نظر میگیرند اما زمانی که شما از یک معلم خصوصی درخواست میکنید تا جلسات تدریس خصوصی پیش دانشگاهی را برای شما برگذار کند، تعیین تعداد جلساتی که برای یادگیری دروس پیش دانشگاهی به آنها نیاز دارید برعهده خود شما است. جهان توانایی شما را نیاز دارد نه مدرک پاس کردن 140 و خورده ای واحد درسی و نداشتن توانایی. هیچ کاری وجود ندارد که شما را در مدت کم به درآمد بالا برساند. همانطور که میدانید مدت زمانی هم باید در دانشگاه، منتظر استاد بمانید تا پس از تاخیر بر سر کلاس درس حاضر شود.

مشکل هم برای شما برطرف خواهد شد.

همین عامل موجب میشود تا اساتید بیشتری زمان خود را برای آرام نگهداشتن فضای کلاس از دست بدهند و نتوانند به پرسش دانشجویان در مورد اشکالاتی که در درس دارند پاسخ دهند. اگر مثلا در زمینه صنعت و کارهای صنعتی استعداد و علاقه بیشتری دارید به آن سمت حرکت کنید. زمانی که تمرینات را حل میکنید متوجه میشوید که آیا باز هم در آن درس مشکل دارید یا خیر؟ اما با معلم خصوصی این مشکل هم برای شما برطرف خواهد شد. همانطور که میدانید جلسات تدریس خصوصی، معمولا در منزل تشکیل میشوند به گونهای که معلم خصوصی به منزل شما میآید و به شما در یادگیری و درک عمیق هر یک از دروس دانشگاه که در آنها مشکل داشته باشید کمک میکند. این راهکار نهتنها در کل دوره تحصیل در دانشگاه کمک بسزایی به شما میکند بلکه روز قبل امتحان که استرس زیادی دارید و فرصت ندارید تا به دانشگاه بروید و در کلاسهای جبرانی یا حل مسئله شرکت کنید نیز برای شما کاربرد فراوانی دارد. بنابراین یا اصلا فرصت حل تمرین و مسئله برای دانشجویان فراهم نمیشود و یا اینکه به تعداد انگشتشماری مسئله و تمرین در کلاسهای دانشگاه توسط دانشجویان حل میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *