دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

کلاس های تدریس خصوصی و میزان تاثیر آن بر موفقیت در کنکور

اوربیتال برای اینکه هزینه ی تدریس کاهش یابد و از طرفی دستمزد استاد هم منطقی باشد، از همه ی مناطق تهران جذب معلم انجام می دهد، تا بتواند برای هر دانش آموزی که درخواست معلم می دهد، چند استاد خوب همان منطقه سکونت دانش آموز را معرفی کند. کمتر استادی را می شناسیم که تا این حد مطمئن و انقدر شسته و رفته بتواند ادبیات را آموزش بدهد. به این صورت است که ابتدا دانش آموز را تعیین سطح می کند و طبق زمانی که تا کنکور سراسری باقی مانده مباحث درسی را بخش بندی می کند و زمانی را نیز برای حل تمرین و تست زنی و تحلیل آنها می گذارد.وقتی به کنکور سراسری نیز نزدیک شد تمام سوالات سال های قبل را تحلیل و آزمون هایی را از دانش آموز می گیرد.البته روش تدریس خصوصی کنکور متفاوت است و با توجه به روش تدریس هر معلم , آن دبیر برند می شود.

تدریس خصوصی المپیاد

This data was done by GSA Content Generator DEMO!

آمار و احتمال نیز یکی از دروس اختصاصی رشته ریاضی است ، البته دانش آموزان رشته انسانی نیز در سه سال تحصیلی خود در دوره دوم متوسطه ، این درس را در کتابی با عنوان ریاضی و آمار می گذرانند. همچنین زبان انگلیسی برای دانش آموزان ابتدایی تا کنکور نیز درخواست های زیادی را به خود اختصاص می دهد. اوربیتال با بررسی رزومهها، بهترین اساتید آموزش زبان های خارجی کشور را با مناسبترین هزینه ی تدریس جذب کرده است و آمادهی ارائه ی خدمات در این زمینه می باشد. همانطور که در مقاله به صورت مفصل توضیح دادیم، متاسفانه برخی اساتید مشهور شیمی که نیاز مالی چندانی ندارند، با ارائه قیمت های گزاف برای کلاس خصوصی شیمی خود، این ذهنیت را ایجاد می کنند که شرکت در یک کلاس خصوصی خوب شیمی بسیار پرهزینه است. دانش آموزان باید مطالب درس هندسه و قضایای آن را کامل درک کنند، اما به اشتباه برخی باحفظ قضایا در مقطع تحصیلی سال آینده یا کنکور و دانشگاه به مشکل بزرگی برمی خورند. ایران مدرس بزرگترین سایت تدریس خصوصی ایران است و تا سال 99 بیش از 20000 مدرس ثبت نامی دارد. آموزشگاه مدرس خوب با بیش از 12 سال تجربه در زمینه تدریس خصوصی و مشاوره تحصیلی با همکاری اساتید دانشگاه، دبیران رسمی آموزش و پرورش و مشاوران تحصیلی متخصص در زمینه تدریس و مشاوره تحصیلی با جدیدترین متد های آموزشی آماده ارائه خدمات به شما دانشجویان و دانش آموزان گرامی می باشد.

مادر شیرین میگه: حدود یک ماه قبل، دختر من در سطح مبتدی آموزش زبان فرانسه را با سرکار خانم مرادی آغاز کرده و با راهنمایی ایشان پیشرفت خوبی از لحاظ گفتاری و نوشتاری داشته است. با پیشرفت بیشتر تکنولوژی هر روز ارتباطات راحت تر می شود و این برای کلاس های خصوصی می تواند کمک ویژه و بزرگی باشد. اگر درس را به مقدار متوسطی هم بلد باشید می توانید تدریس کنید ولی وقتی بر درس ریاضی مسلط هستید شاگرد شما هر سوالی را که بپرسد خیلی خوب می توانید پاسخ دهید و علاوه بر آن می دانید و خواهید فهمید چرا این سوال برایش پیش آمده است و به صورت پایه ای این اشکال ممکن است به کدام مباحث برگردد. دراین رشته اشکال هندسی و روابط بین آنها را بامقادیر و معادلات عددی و جبری بیان می کنند. راهکار خوبی که وجود دارد این است که در هفته یکی دو جلسه کلاس تدریس خصوصی ریاضی را برگزار نمائید و در فاصله زمانی بین کلاس ها خودتان تمرین حل کنید و در کلاس های خصوصی روی پاسخ هایی که بدست آورده اید بحث کنید و راه حل درست را یاد بگیرید.

کافی است به این سایت مراجعه کنید و اسم درس مورد نظر خودتان را در بخش جستجو وارد نمائید. در بالای همین صفحه بر روی ثبت آگهی جدید کلیک نموده و بعد از ثبت نام تبلیغات تدریس خودتان را درج نمائید. در ایران مدرس اطلاعات کاملی برای تمامی اساتید ارائه شده است و می توانید در کمترین زمان و با در اختیار داشتن بیشترین و کاملترین اطلاعات استاد و معلم خودتان را انتخاب نمائید. ولی به هر حال اینکه کلاسهای خصوصی ریاضی چقدر برای شاگردهای شما مفید باشد به این هم خیلی بستگی دارد که خود شما چقدر بر درس مسلط باشید و چقدر خوب مطالب را ارائه نمائید. این تیم تحت نظارت مهندس پژمان ابراهیمی شیوه کاربردی و نوینی برای آموزش دارند. نسل جدید ارتباط خوبی با اینترنت و تکنولوژی دارند پس این امکان وجود دارد که با کلاس های آنلاین و معلم خصوصی آنلاین به راحتی ارتباط برقرار کنند. در تمامی این روش ها آگهی شما توسط افراد زیادی دیده خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *