دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

نیز مطالب خوب و مفیدی ارائه شده است

فرصت کنکور ممکن است برای هر شخص یکی دوبار بیشتر پیش نیاید و اگر دانش آموزی در این یکی دو بار در کنکور موفق نباشد دفعات دیگری را امتحان نخواهد کرد. من در دوره کارشناسی که مجرد بودم زیاد کوه می رفتم بطوری که در سال دو بار به کوههای مرتفع می رفتم و نزدیک 9 سال هم در شنا عضو تیم منتخب استان بودم البته عضو تیم دانشگاه هم بودم ولی در حال حاضر دیگر نیستم، چون وقتم را باید روی کارهای خاصی متمرکز کنم. بله، و اینطوری اصلاً خوب نیست، همیشه و هر بیست و چهار ساعت، یک ساعت آدم وقت اضافه دارد و می تواند کارهای اضافه دیگر هم انجام دهد؛ مثلاً ورزش کند یا کار هنری انجام دهد. در این مطلب با دقت هر چه تمام تر با استفاده از نظرات زبان آموزان، اساتید زبان انگلیسی و چند معیار دیگر بهترین اساتید زبان انگلیسی را در تهران، اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، اهواز، و سایر شهرهای بزرگ ایران به شما معرفی می کنیم. وی گفت: فارغ التحصلی به منزله پایان راه نیست و شما در ابتدای یک راه طولانی هستید و باید سعی و تلاش خود را از امروز مضاعف نمایید تا با کمک شما شاهد پیشرفت و آبادانی هر چه بیشتر ایران عزیزمان باشیم.

تدریس خصوصی المپیاد

This data has been written by GSA Content Generator Demoversion!

تدریس خصوصی کنکور دانشگاه شریف

در ادامه برنامه دکتر فتوحی ریاست دانشگاه طی سخنانی گفت: دانشگاه صنعتی شریف این افتخار را دارد که به عنوان اولین دانشگاه تخصصی در کشور نه تنها در تربیت نخبگان و فارغ التحصیلان کارآمد و راهبران صنعتی کشور نقش ویژه ای را ایفا نموده بلکه با انجام طرح های پژوهشی و صنعتی برای خود کفایی کشور طی نیم قرن گذشته تاثیر جدی داشته است. دکتر میرمصدق جمالی استاد رسمی دانشکده مهندسی عمران، دانشگاه صنعتی شریف می باشد. همچنین به کلیه فارغالتحصیلان مقطع دکتری و دانش آموختگان برتر هر دانشکده در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد هدایایی اهدا گردید. جزوات انحصاری و مختص به هر داوطلب. اساتید این مجموعه با پشتوانه علمی و تجربه غنی خود شامل تدریس در قلمچی، طراحی آزمونهای کنکور، تاًلیف کتاب، جزوات آموزشی و فیلمهای آموزشی بهترین معلمهای خصوصی برای دانشآموزان دبیرستان و داوطلبان کنکور سراسری میباشند. جزوات آموزشی کنکور زیادی هم ارائه شده است. این از قدیم بوده، شما اگر حتی در تولد شاخه های مختلف علوم نگاه کنید چند نفر بودند که مدت های طولانی با هم صحبت و بحث کردند تا از بین آن بحث ها آن علم متولد شد. کنکور چیزی است که از قدیم بوده، ولی اگر بخواهیم روش جدیدی بیاوریم کسی باید روش عملی جدیدی را پیشنهاد کند. This data has been generated with GSA Content Generator Demoversion!

تدریس خصوصی مهندسی مکانیک

ولی پیشنهاد می کنم که به صورت سیستماتیک توسط سیستم آموزشی یعنی از طرف آموزش و پرورش و همچنین وزارت علوم در دانشگاه ها به آن توجه شود. آیا شما پیشنهاد خاصی دارید؟ آیا با نیازهای آموزشی بچه های دبستانی، راهنمایی و دبیرستانی آشنایی دارید؟ به عنوان مثال اگر مدرسی در زمینه تدریس خصوصی فیزیک فعالیت دارد، برای آشنایی متقاضیان تدریس خصوصی با نحوه کار خودش، برای درس فیزیک جزوه یا خلاصه جزوه هم ثبت نموده است. به نظر شما نوجوانی که در سنین دبیرستان و در اوج تغییرات روحی و روانی است چطور می تواند این مهارت ها که لازمه یک زندگی است و در سیستم آموزشی مان وجود ندارد و حتی ممکن است بسیاری از خانواده ها هم نحوه آموزش آن را ندانند، را به دست آورد. به نظر من آنها به یک سری از نیازهای آموزشی کلاسیک که همان دروسشان است و همه جای دنیا آن را می خوانند، لازم دارند. این موضوع به اندازه همان ریاضی که می خوانند، مهم است.

تدریس خصوصی کنکور

همان طور که می دانید سرعت یادگیری دروس مختلف با یکدیگر متفاوت است و دانش آموزان نیز با سرعت مشابه یک درس مشخص را یاد نمی گیرند. سطح این آزمون ها طبیعتا از دروس ارایه شده در کلاس بالاتر می باشد در نتیجه امکان فراگیری مطالب از طریق کلاس های درس گروهی مدارس وجود ندارد. یا مثلا میگی من دانشجو هستم میخوام کلاس فشرده سئو اخر هفته ها برگزار بشه. وی افزود: من افتخار می کنم که یک شریفی هستم و یک مدرک لیسانس شریف را با هزاران مدرک دکتری برخی از دانشگاه ها عوض نمی کنم. دکتر جمالی دکترای خود در مهندسی سواحل و بنادر را در سال1998 از دانشگاه بریتیش کلمبیا در کانادا دریافت نمود و در سال 1377 به عضویت هیات علمی دانشکده مهندسی عمران دانشگاه صنعتی شریف درآمد. ایشان فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی عمران (دانشگاه صنعتی شریف), کارشناسی ارشد مهندسی سازه (دانشگاه صنعتی شریف)و کارشناسی ارشد ریاضیات کاربردی (دانشگاه بریتیش کلمبیا) می باشد. در ادامه برنامه دکتر دور علی از اعضای هیئت علمی دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه طی سخنانی به ذکر خاطراتی از دوران کودکی، جوانی و دانشجویی خود پرداخت و با بیان نکاتی تجربیات خود را از کار و تحصیل با فارغ التحصیلان در میان گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *