دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

نسخه چاپی – برترین اساتید و معلمهای تدریس خصوصی دروس دانشگاهی در سایت ایران مدرس

نکته دیگر اینکه اگر تعداد جلسات بالا باشد معلم های ریاضی ابتدایی هزینه هر جلسه را پایینتر در نظر می گیرند و یا می توانید از آنها تخفیف بخواهید. مدرسین ریاضی چون در طول ترم وقت آزاد بیشتری دارند تخفیف های بهتری می دهند و با قیمت بهتری در کلاس حاضر خواهند شد. قیمت کلاس های خصوصی ریاضی در منزل معمولا در ایام امتحانات به نسبت طول ترم بالاتر است پس بهتر است در طول ترم کلاس داشته باشید تا هم مطمئن تر باشید که خوب نتیجه می گیرید و هم اینکه با هزینه مناسبتری کلاس ها را داشته باشد. قیمت کلاسهای خصوصی می تواند از 10 هزار تومان برای یک جلسه تا 100 هزار تومان وحتی بیشتر متغیر باشدو نرخ ثابتی ندارد. البته بازه قیمتی ذکر شده قطعی و 100 درصد نیست و ممکن است در شهرستان های کوچک و یا مدرسین تازه کار با نرخ های پایینتری هم کار کنند و در ضمن، اساتید برند ریاضی کنکور ممکن است برای هر جلسه 500 هزار تومان یا 1 میلیون تومان و حتی بیشتر را هم دریافت نمایند. دراینمیان شاید والدین از شیوه آموزشمعلمان در مدرسه و برخی کمبودها گلایه کنند. بخشی از مباحث درس هندسه شامل اثبات قضایا و برخی دیگر نیز شامل مسائل پیرامون هندسه تحلیلی می باشند.

تدریس خصوصی المپیاد

معلم های رسمی آموزش و پرورش هم به نسبت مدرسین دیگر هزینه بیشتری برای کلاسهای خودشان در نظر می گیرند. باید در نظر داشته باشید که مدرسین مجرب و با سابقه و دبیران رسمی آموزش و پرورش و همچنین اساتید دانشگاه و در کل اساتیدی که به صورت تخصصی و در سطح بالا و بعضا به صورت تضمینی کار می کنند قیمتهای پایینی برای کلاسهای ریاضی خودشان در نظر نمی گیرند. البته بسیاری از اساتید تازه کار هم عالی تدریس می کنند و این به خودتان بستگی دارد که چقدر این پارامتر برایتان مهم باشد. در کلاس های نیمه خصوصی معمولا بیشتر از یک نفر در کلاس حضور دارد و مثلا 2 یا 3 نفر شاگرد در این کلاس ها حاضر هستند و هزینه را با هم تقسیم می کنند. یکی از این راهکارها استفاده از کلاس های نیمه خصوصی ریاضی به جای استفاده از کلاس های خصوصی است. در صورتی که بخواهید از منابع آموزشی شیمی کنکور موجود در بازار (مثل کتابهای شیمی مبتکران، خیلی سبز، گاج و…) استفاده کنید، در این صورت باید بدانید که این منابع آموزشی برای شما نوشته نشده اند! در استفاده از کلاس های خصوصی برای اینکه بهترین نتیجه را بگیرید نکته دیگری که باید در نظر گرفته شود این است که از این کلاس ها انتظاز منطقی و معقولی داشته باشید.

با این حال ذکر این نکته نیز ضروری است که صرف اینکه در یک کلاس خصوصی شیمی کنکور ثبت نام کنید، کافی نیست. بنابراین استفاده از تجربه اساتید برجسته این رشته را می توان از جمله عوامل موفقیت تحصیلی و کسب نمره مطلوب در درس ریاضی این پایه تحصیلی نام برد. کلاس های گروهی هم مزایای خودش را دارد و اتفاقا بهتر است در کلاس های خصوصی از جزواتی که خودتان در کلاس های مدرسه یا دانشگاه یادداشت کرده اید استفاده نمائید. لیست مدرسین تدریس خصوصی ثبت نامی در سایت ایران مدرس را در همین صفحه می توانید مشاهده نمائید. البته این بدان معنی نیست که به هر میزان یک استاد و معلم با هزینه بالاتری تدریس کند در کار آموزش موفق تر است. که دانش اموزان می توانند به وسیله نرم افزار مدیریت مدارس خود بدون پرداخت هزینه ای از معلم خود سوالات و اشکالات خود را پرسیده و یک کلاس خصوصی رایگان در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد. در یادگیری درس فیزیک مهم است که مهارت های حل مسئله ی خود را بهبود بخشید. این امر باعث شد با توجه به تماس های بسیار زیاد شما عزیزان مشاوره تلفنی صدای رهیاب بر آن شد تا همکاران آموزشی حرفه ای تعلیم دیده خود را برای این امر معرفی کند. Data has been generated by GSA Content Generator Demoversion.

تدریس خصوصی المپیاد فیزیک

در سال 98 می توان گفت قیمت 70 تا 200 هزار تومان برای کلاس های خصوصی ریاضی مناسب است و در سال 99 ممکن است به نسبت این هزینه مقادیر بیشتری توسط مدرسین درخواست گردد. هزینه کلاس های خصوصی ریاضی برای هر جلسه می تواند از 40 هزار تومان برای هر جلسه یا کمتر تا 200 هزار تومان برای هر جلسه و یا بیشتر هم متغیر باشد. آدرس ایمیل و شماره تماس اساتید در پروفایلشان موجود است تا کاربران بتوانند با مدرس موردنظر تماس بگیرند. قیمت کلاس های خصوصی کنکور برای 1 جلسه از ساعتی 70 یا 80 هزار تومان می تواند شروع شود و برای اساتید برند و معروف ممکن است به 1 یا 2 میلیون تومان هم برسد. اما شرطی که دارد این است که اولا به اندازه کافی زود شروع کنید و ثانیا در کنار شرکت در این کلاس ها خودتان هم درس بخوانید. حتی نباید اینطور باشد که به بهانه شرکت در این کلاس ها در کلاس های مدرسه یا دانشگاه غیبت کنید. کلاس های تدریس خصوصی در کنار تلاش و پشتکار خودتان و در کنار حل تمرین و مسئله توسط خودتان و همچنین در کنار شرکت در کلاس های اصلی و مرور و مطالعه درس می تواند بسیار مفید و موثر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *