دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

معلم خصوصی ریاضی

زیرا درصد و رتبه قبولی در کنکور مشخص می کند که در کدام رشته و دانشگاه می توانید درس بخوانید و فارغ التحصیل شوید و عدم قبولی در کنکور هم شما را یک سال به عقب می اندازد. اگر دقت کنید این نوع دانش آموزان در کنکور قبول نمی شوند، اگر هم قبول شوند این فرایند غلط را در دانشگاه هم تکرار می کنند و برای امتحانات درس نمی خوانند، در کلاس ها غیبت می کنند و دائما” در حال خواهش کردن از استادشان برای گرفتن نمره در حد قبولی هستند. بالاخره بعد از گرفتن چهار بار این درس امیدوارم این ترم پاس بشه که بالاخره فارغ التحصیل بشم. دلیل این مساله تفاوت درس شیمی کنکور با بعضی درس های دیگر است: یعنی شیمی کنکور بسیار تکنیکی است و نه حفظی. ولی با داشتن دی وی دی های آموزشی دیگر چنین مشکلی پیش نمی آید. کلاس در مدرسه فقط درس نیست و نباید هم چنین باشد. هر دانشآموز کنکوری در سال آخر دبیرستان به قدر کافی در کلاسهای درس و فضای رقابتی قرار میگیرد و استرس و فشار آن را احساس میکند؛ بنابراین فکر خوبی است اگر کلاسهای کنکور خارج از مدرسه خصوصی باشند تا دور از رقابتهای ناسالم کلاسهای دیگر، محیطی آرام برای درس خواندن فراهم کنند. Post has been created by GSA Content Generator Demoversion.

تدریس خصوصی درس های دانشگاه

در ایام کنکور پیشرفت و افزایش تسلط و توانایی خودتان در زمینه حل تستهای کنکور فیزیک را به وضوح مشاهده خواهید کرد. اگر خودتان به توانایی هایی که در این زمینه کسب کرده اید و به کار خودتان در زمینه تدریس کنکور مطمئن باشید، حین تماسهایی که با شما گرفته خواهد شد هم با اطمینان و اعتماد به نفس حرف می زنید و در نهایت می توانید شاگرد جذب کنید. به علاوه همان طور که پیشتر اشاره کردیم کلاس خصوصی، کیفیت مطالعه را افزایش میدهد که این تاثیر مثبتی بر اعتماد به نفس دانشآموز مذکور میگذارد. البته اگر قبلا آمادگی های لازم را در خودتان ایجاد کرده باشید و بر درس ریاضی کاملا مسلط باشید، وقتی تماسی با شما گرفته می شود، چون به خودتان و نحوه تدریس و میزان معلومات خودتان اعتماد دارید، این اطمینان و اعتماد به نفس در حرفهای شما خودش را نشان خواهد داد و باعث می شود در جلب اطمینان دانش آموزان و دانجویان و یا والدین آنها موفق تر عمل کنید و راحت تر شاگرد جذب نمائید. مهمترین قسمت برنامه ریزی مطالعاتی از نگاهی بزرگتر این است که شما دقیقا” بدانید در این مدت چند ماهی که می خواهید برای کنکور درس بخوانید از چه فصل ها و ماه های میلادی و قمری عبور خواهید کرد.

معلم خصوصی در مدت زمان کوتاهی منابع مهم را آموزش می دهد و در کنار آن به شما مهارت های صحیح برقراری ارتباط را نیز آموزش می دهد. در مدتی که برای کنکور درس می خوانید چه مدت در مدرسه خواهید بود و چه مدتی تعطیل هستید و به مدرسه نمی روید؟ لذا کسب درصد بالای درس اقتصاد در کنکور سراسری ، برای قبولی در این رشته اهمیت فراوانی دارد. در پاسخ مشاوران و مدرسان باتجربه کنکور سراسری اینطور می گویند که حتی اگر برای حل 35 تست شیمی کنکور، 2 ساعت زمان بگذارید و حتی اگر کتاب های درسی را هم در زمان آزمون دادن همراه خود داشته باشید، احتمال اینکه بتوانید بیش از 10 تا 20 درصد سوالات را به درستی حل کنید بسیار کم است. در این دوره همه مباحث کنکوری و نهایی و مطالعاتی و تست زنی و برنامه ریزی بحث می شود و تلاش می شود شما با اطلاعات بسیار بالا برای کنکور آماده شوید.

تدریس خصوصی المپیاد

پس به عبارتی رمز اصلی موفقیت در کنکور، داشتن مهارت بالای تست زنی در کنار سطح علمی مطلوب است که برای کسب هر دو مورد، کیفیت آموزش نقش به سزایی دارد. متد اصلی تدریس در کلاس کنکورهای غیرحصوصی و کلاسهای مدرسه به ناچار یک شیوهی ثابت و همگانی است که برای تمامی دانشآموزان به کار برده میشود. یادگیری آسان و درک عمیق این مباحث را به اساتید باتجربه و کاردان استاد بانک بسپارید. طبیعی است که با توجه به شرایط اقتصادی و همچنین هزینه های بالای کلاس های آموزشی برای دانش پژوهان گرامی مهم ترین عامل در انتخاب یک کلاس و منبع خوب کیفیت کلاس و تجربه و سابقه مدرس می باشد چرا که غالبا موسسات آموزشی از دانشجویان استفاده می کنند که خیلی در زمینه تدریس تجربه و بعضا دانش کافی را ندارند. اگر می خواهید تدریس خصوصی ریاضی را شروع کنید باید خیلی زیاد حواستان به جلسه اول تدریس خصوصی باشد. در نتیجه برای انتخاب معلم ریاضی و یا هر درس دیگری در ایران مدرس کاملترین اطلاعات را در اختیار دارید. معمان تدریس خصوصی کنکور مدرسانه در حین تدریس خصوصی به شما آموزش می دهند که چه طور از تعطیلات برای جلو افتادن از رقبای کنکوری خود استفاده کنید و به شما آموزش می دهند که چرا درس خواندن در تعطیلات اهمیت زیادی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *