دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

قیمت منصفانه برای تدریس خصوصی ریاضی در منزل و آنلاین – مشرق نیوز

دروس حسابان (1) و (2) از جمله دروس مهم و اساسی رشته ریاضی فیزیک محسوب می شوند و علاوه بر تاثیر آن در معدل و رتبه کنکور ، مباحث آن در دروس دانشگاهی نیز کاربرد فراوانی دارند. درس فیزیک از جمله دروس مهم و اختصاصی دو رشته ریاضی و تجربی محسوب می شود. درس فیزیک از جمله دروس پراهمیت دوره دوم متوسطه به شمار می رود زیرا علاوه بر نهایی بودن امتحان آن در سال دوازدهم و تاثیر مستقیم بر رتبه کنکور ، بخش قابل توجهی از سوالات کنکور دو رشته ریاضی و تجربی نیز مربوط به این درس می باشد. ممکن است مهندسی صنایع به نسبت سایر رشته های مهندسی کمی دروس راحت تری داشته باشد اما در هر صورت برای آموزش عمقی و مفهومی دروس کلاس های خصوصی باز هم برای آن مفید است. امکان پرسش سوال : در کلاس های گروهی با توجه به زمان محدود کلاس و تعداد بالای افراد، امکان پرسیدن سوال برای همه وجود ندارد و اگر دانش آموز پایه ضعیفی داشته باشد به مراتب از کلاس باز می ماند اما در تدریس خصوصی دانش آموز می تواند تمامی سوالات خود را از استاد پرسیده و رفع اشکال کند.

تدریس خصوصی المپیاد فیزیک

مرکز ایران مشاوره این امکان را فراهم آورده تا دانش آموزان دوره دوم متوسطه و حتی دانشجویان بتوانند از مزایای حضور در کلاس های خصوصی بهره مند شوند. را مطالعه کنید و از جزوات رایگانی که در همان مقاله ارائه شده است هم استفاده نمائید. خودتان در مرحله اول باید بر تست هایی که حداقل در درس ریاضی ارائه شده است مسلط باشید و به صورت میدانی بررسی کرده باشید که چه تست هایی بیشتر مطرح شده اند و به این ترتیب بتوانید راهنمای خوبی برای شاگرد یا شاگردانتان باشید. اما باید بگوییم با وجود کلاس های خصوصی و مدرسان مجرب این حرفه ، این نگرانی ها بیهوده است چرا که با حضور در این کلاس ها می توانید ، به تمامی مباحث کتاب فیزیک مسلط شده و روش های صحیح مطالعه را در کنار شیوه های مختلف حل مسئله فرا بگیرید. شاید شیوه های تدریس در مدارس و یا طراحی سوالات امتحانی موجب شده تا دانش آموزان تنها به حفظ فرمول های اکتفا کرده و نیازی جهت دستیابی به یک دید کلی و درکی عمیق برای حل مسائل احساس نکنند ، در صورتی که فیزیک علمی فراتر از حفظ فرمول ها و جایگذاری اعداد می باشد.

کتاب های فیزیک دو رشته تجربی و ریاضی تقریبا مشابه یکدیگر هستند اما دانش آموزان رشته ریاضی در فیزیک (1) مبحث ترمودینامیک ، در فیزیک (2) فصل القای الکترومغناطیسی و جریان متناوب و در فیزیک (3) دو مبحث فیزیک اتمی و فیزیک هسته ای را فرا می گیرند در صورتی که کتاب فیزیک تجربی در سه سال دوره دوم متوسطه فاقد این مباحث می باشد. دانش آموزان پایه های دهم تا دوازدهم رشته های ریاضی و تجربی و هم چنین دانشجویان رشته های مختلف می توانند از تجربه و دانش اساتید برجسته ایران مشاوره استفاده کرده و بدین ترتیب شاهد موفقیت ها و پیشرفت تحصیلی خود باشند. به همین منظور در ادامه این مقاله چند سری از سوالات نوبت اول و دوم فارسی 3 پایه دوازدهم متوسطه دوم رشته تجربی و تمرینات مربوط به هریک از فصل های این درس ، به صورت رایگان برای دانلود دانش آموزان پایه اول ارائه شده است . کتاب فیزیک (1) رشته ریاضی ، شامل پنج فصل می باشد و دانش آموزان ضمن مطالعه این کتاب با مباحثی همچون ویژگی های فیزیکی مواد ، انرژی و توان ، ترمودینامیک و… آشنا می شوند. این درس شامل فرمول ها و مفاهیم نسبتا گسترده ای است که موجب می شود دانش آموزان از آن به عنوان یک درس سخت و پیچیده یاد کنند. This post has been created with GSA Content Generator Demoversion!

تدریس خصوصی مهندسی عمران

از طرفی هم کلاس های مدرسه معمولا شامل تعداد زیادی دانش آموز می باشند که این مسئله نیز می تواند شرایط تدریس را برای معلم دشوار کند. بنابراین نمی توان به راحتی این درس را نادیده گرفت و در عین حال انتظار کسب معدل مطلوب در مدرسه و رتبه بالا در آزمون سراسری را داشت. مثلا اگر شما 10 جلسه کلاس خصوصی ریاضی دانشگاهی را با هزینه 50 هزار تومان داشته باشید و نتیجه نگیرید بهتر است یا 10 جلسه با هزینه 70 هزار تومان و در عوض نتیجه بگیرید؟ این مجلات هزینه مشخصی را برای تبلیغ در نظر می گیرند و تبلیغات شما را نیم صفحه یا تمام صفحه ثبت می نمایند. شیوه تدریس شخصی سازی شده : تدریس خصوصی به استاد اجازه می دهد با توجه به شرایط و نحوه یادگیری دانش آموز تدریس نماید و شیوه تدریس خود را مطابق با شرایط پیش ببرد، حال آنکه در کلاس های گروهی دبیر ملزم به اجرای یک روند ثابت برای تمام افراد است. آن چه که در یادگیری این درس می بایست بیش از هر چیزی مورد توجه قرار بگیرد ، شیوه مطالعه و تکنیک های حل مسائل می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *