دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

رشته ریاضی: بازار کار، درآمد، آینده شغلی، دانشگاه های برتر

هر چه تعداد جلسات بالاتر باشد قیمت کلاسها پایینتر خواهد بود. البته باید قیمت تعیین شده توسط مدرسین را در کنار رزومه کاری و سوابق تدریس ایشان ببینید. اساتید دارای سابقه تدریس بالاتر و مدرسین دانشگاه و یا دبیرهای رسمی آموزش و پرورش هزینه های بالاتری را برای کلاس های خودشان در نظر می گیرند. در این نوع جلسات دانش آموز به دروس توجه بیشتریی خواهد داشت.در کلاس های گروهی دروس به صورت یکسان توضیح داده می شود بنابراین ممکن است تعدادی زودتر وتعدادی دیرتر از بقیه مطالب را درک کند و این برای هردو گروه خسته کننده می شود ولی در تدریس خصوصی به صورت فردی و یا در منزل با توجه به میزان یادگیری وسطح درک و توجه وتمرکز دانش آموز دروس ارائه می شود.از دیگر مهارت های معلمان کنکورباید به این امر اشاره کرد که مطالب را طوری انتقال دهند تا برای همه و در هر سطحی بازخورد مناسبی داشته باشد.این تدریس موفقی خواهد بود که در کمترین زمان بیشترین بازدهی ممکن ومفید را خواهد داشت. کلاس های ما می توانند همه ی جنبه های یادگیری زبان را داشته باشند و شما می توانید نتیجه ای که به دنبال آن می گردید را مشخص کنید.

تدریس خصوصی دروس دانشگاهی

اگر می خواهید کلاسهای تدریس خصوصی را با بهترین قیمت و نرخ هماهنگ کنید و در کنار آن نتیجه خوبی هم بگیرید، برای انتخاب مدرس خصوصی مد نظرتان فقط قیمت پایین کلاسها را مد نظر قرار ندهید. ولی حتما خود شما هم مدرسین زیادی را می شناسید که به کار تدریس علاقه دارند و درس مورد نظر خودشان را با اشتیاق تدریس می کنند ولی در عین حال درآمد خوبی ندارند. در ضمن در طول ترم اساتید خوب وقت آزاد دارند ولی در ایام امتحانات با هر استاد خوبی تماس بگیرید وقت ندارد. در طول ترم از این کلاس ها استفاده نمائید نه در ایام امتحانات. در ایام امتحانات اساتید خوب وقت آزاد ندارند که به شما درس بدهند و در ضمن هزینه کلاس ها هم بالاتر خواهد بود. به هر میزان حساسیت درس و کلاس ها بالاتر باشد قیمت هم افزایش پیدا می کند. بعضی از مدرسین تازه کار شاید کلاسهای تدریس خصوصی را با قیمت جلسه ای 10 هزار تومان هم برگزار کنند. از مزایای کلاس های کنکوری و تدریس خصوصی کنکور گفتیم.

اگر رزوه و سوابق تدریس این اساتید را پسندیده اید و می خواهید با این اساتید کلاس خصوصی داشته باشید برای اطلاع از قیمت دقیق کلاس های ایشان باید تماس بگیرید. از شهر و رسم و رسوماتی که دارند بپرسید. در ایران مدرس شماره تماس اساتید هم ذکر شده است و می توانید با خود استاد تماس بگیرید و قیمت کلاس را بپرسید و حتی تقاضای تخفیف کنید. در همان قیمت های ارائه شده در بالا هم مدرسین شرایطی را ذکر کرده اند. مدرسین ویژه حاضر شده اند برای ثبت آگهی تدریس هزینه پرداخت کنند و بنابراین به صورت جدی تری کار تدریس را دنبال می کنند. اما این یک روال معمولی است که همه مدرسین زبان خارجه آن ها را دنبال می کنند و هیچ تفاوتی بین آنها وجود ندارد. به صورت مستقیم با مدرسین تدریس خصوصی تماس بگیرید و نه با آموزشگاهها و موسسات تدریس خصوصی. از بین مدرسین ثبت نامی در ایران مدرس توصیه می شود کلاسهای تدریس خصوصی را با مدرسین ویژه که رنگ پس زمینه آگهی آنها طلایی و یا نقره ای است هماهنگ کنید.

اگر برای ریاضی و فیزیک به کلاس خصوصی نیاز دارید، بسیاری از اساتید هر دو درس را تدریس می کنند. در کلاس های خصوصی تدریس کنکور درس ها براساس شرایط و موقعیت دانش آموز طبفه بندی می شود زیرا این کلاس ها ممکن است برای بعضی از دانش آموزان همزمان با سال آخر دبیرستان و امتحان نهایی باشد که باید این موارد را در نظر گرفت که تداخلی با کلاس های آموزشی نداشته باشند ودانش آموزان بتوانند به راحتی به دروس مربوطه بپردازند و فرصت مطالعه و رفع اشکال را دشته باشند وهمین داشتن اطمینان باعث تمکز بیشتر ودرک کامل مطالب و موفقیت می شود. هرچه به کنکور نزدیکتر می شوند تعداد جلسات و ساعات آنها بیشتر می شود گاهی ممکن است این کلاس ها از صبح تا شب ادامه پیدا کند و باعث خستگی و کمتر شدن تمرکز دانش آموزان شود که این موضوع را هم اگر مدرس واقعا تبحر کافی داشته باشد می تواند برطرف کند. مهمتر از قیمت مناسب برای کلاسهای خصوصی، هماهنگ کردن جلسات با مدرسی است که بتواند شما را به نتیجه مورد نظرتان برساند. This post has been written by GSA Content Generator DEMO!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *