دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

تدریس خصوصی دروس مدرسه و دانشگاه

نباید بچه را در این سنین دست انداخت این در تربیت بچه خیلی مهم است؛ بطور مثال اگر شوخی ای شود که نتیجه اش تهی است، یعنی مثلاً به آنها بگوئیم پدیده هایی اتفاق می افتد اما در واقع اتفاق نمی افتد یا چیزی می آید که وجود ندارد این ها در ذهن بچه ها توهم ایجاد می کنند که آن هم موجب می شود که آنها تا آخر عمر با این توهمات زندگی کنند. آیا با نیازهای آموزشی بچه های دبستانی، راهنمایی و دبیرستانی آشنایی دارید؟ غیر از فیزیک دوست دارید به چه چیزهایی بپردازید و تا حالا پرداختید؟ به نظر من این یک اصل است که نباید هر چیز بدی را تعویض کرد تا زمانی که بهتر از آن ارائه نشده است. مسلما همه ی افراد دوست دارند که با نرخ مناسب خدمات را دریافت کنند اما نباید کیفیت را فدای قیمت کرد. یکی از مزیتهای بزرگ کلاس خصوصی آنلاین این است که میتوان از هر جای ایران و جهان، با یک استاد خوب از هر جای ایران و جهان کلاس را هماهنگ کرد و محدودیت مکانی تا حد بسیار زیادی از میان رفته است. در این دانشکده اساتید تا چه حد با دانشجویان همراهی می کنند، آیا وقت می گذارند که دانشجویان بیایند و با آنها در حوزه های مختلف بحث کنند؟

تدریس خصوصی کنکور

درصد قابل توجهی از افراد همزمان با رشته تحصیلی خود در این آزمون شرکت می کنند. اساتید باتجربه هرجلسه از دانش آموز کوییز میگیرند، کوییز گاهی اوقات یک یا دو سوال از مفاهیم اساسی است که استاد در آن جلسه با دانش آموز کار کرده است، از استاد بخواهید نتیجه آن آزمونها و کوییزها را در اختیار شما قرار دهد. از مهمترین ویژگی های معلم خصوصی علاقه مندی به تدریس است و این کار را باید با دلسوزی و صبر انجام دهد. به نظر من آنها به یک سری از نیازهای آموزشی کلاسیک که همان دروسشان است و همه جای دنیا آن را می خوانند، لازم دارند. در صورتی که ساکن شهرستان اسلامشهر و هر یک از محله ها و شهرهای آن از جمله : موسی آباد ، واوان ، قائمیه ، سعیدیه ، مهدیه ، باغ فیض ، کاشانی ، زرافشان ، 20 متری امام خمینی (ره) و … حالا که باید همهاش را حفظ کنید، راحتتر است که یک لیست موردی از همه نکات درست کنید. در نهایت برای مشاهده لیست کامل مدرسین تدریس خصوصی ثبت نامی در ایران مدرس بر روی عبارت زیر کلیک کنید. به نظر من خیر، باید واقعاً روی کاری که می خواهد انجام بدهد متمرکز شود ولی آدم همیشه وقت اضافه دارد و باید با انجام کارهای دیگر بتواند از وقت اضافه استفاده کند، بعضی مواقع اوقات فراغت به کار آدم غلبه می کند که این خیلی بد است چون من در این دانشکده معاون دانشجویی هم هستم می بینم زمانی که دانشجوها می خواهند اوقات فراغت شان را پر کنند آنقدر بزرگش می کنند که دیگر خود کارشان و وقتشان پر و گرفته می شود.

اساتید در دانشگاه درس می دهند و دانشجویان هم باید روی مفاهیم فکر کنند،با هم حرف بزنند و دنبالش بگردند. مثلاً چون دانش آموز می خواهد مهندسی برق بخواند حتماً باید فقط درس بخواند یا از مسائل مختلف دیگر هم استفاده کند؟ این از قدیم بوده، شما اگر حتی در تولد شاخه های مختلف علوم نگاه کنید چند نفر بودند که مدت های طولانی با هم صحبت و بحث کردند تا از بین آن بحث ها آن علم متولد شد. و از بین آنها بالاخره یک نفر شاگرد آخر می شد در حالی که همیشه آن شخص اول بوده و حالا این شخص اگر همچنان روحیه شاگرد اولی را داشته باشد یعنی روحیه پذیرش شاگرد آخری را نداشته باشند از نظر روحی خرد می شود و بعضی از آنها حتی ممکن است که کارشان به جاهای خیلی بدی بکشد. در حال حاضر تقریباً همه کسانی که در آزمون ورودی دانشگاهها شرکت می کنند پذیرش می شوند. البته شما اشاره جالبی هم کردید که مادرتان شما را برای پرسش و پاسخ هایی که داشتید همراهی می کرده و این عامل خیلی مهمی است و جالب است اکثر کسانی که در فیزیک موفق بودند این شانس را داشتند که خانواده شان هم در چنین فضایی قرار بگیرند.

تدریس خصوصی رشته ریاضی

This content was created with the help of GSA Content Generator Demoversion!

تدریس خصوصی دبیرستان

مدرسه خرد برای سال دهم دانشآموزان مختلفی را در رشتههای تحصیلی تجربی، ریاضی، انسانی، هنرستان در رشته گرافیک ثبتنام میکند؛ اما برای ورود به سال یازدهم فقط در رشتههای ریاضی و انسانی دانشآموز میپذیرد. بکارگیری فنون روانشناسی و تجربه ۱۵ سال تدریس و کار آموزشی بصورت توام میتواند هر دانش آموزی با هر سطح علمی را به قویترین دانش آموز تبدیل کند، فقط اگر بخواهد. البته آنها به یک سری نیازهایی هم مانند مهارت های زندگی یا آموزش روان شناسی در سطحی بسیار ساده تا جایی که از آنها حتی امتحانی گرفته نشود بلکه فقط در مورد آن صحبت و بحث کنند و جلسه داشته باشند نیز نیاز دارند که متأسفانه سیستم آموزشی ما نه تنها به آن نپرداخته بلکه اصلاً این مسائل در آن وجود ندارد. در مجموع مانند سایر مدارس، مدرسه انرژی اتمی هم آزمونهای پایان ترم را در دی و خرداد ماه و آزمونهای میانترم را در آبان و فروردین برگزار میکند.

تدریس خصوصی کنکور دانشگاه شریف

This was generated by GSA Content Generator Demoversion.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *