دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

تدریس خصوصی آیلتس

به شما شیوه صحیح مطالعه برای المپیاد شیمی آموخته می شود. به عنوان نمونه هر ساله دقیقا 8 نفر موفق به اخذ مدال طلای المپیاد شیمی می شوند و بسته به نمره ای که به دست می آید به سایر شرکت کنندگان مدال های نقره و برنز المپیاد شیمی اهدا می شود. تمام دانش آموزان و بیشتر دانشجویان کم و بیش با درس ریاضی سر و کار دارند و برای بسیاری از رشته ها در کنکور جزو دروس مهم به حساب می آید. علاوهبراین معلمانی که از دستمزدشان ناراضی بودند، با کرونا و کلاسهای مجازی ناراضیتر شدند و بهناچار سمت کار دوم یعنی همان تدریس خصوصی رفتند. در استادبانک شما با خیال آسوده میتوانید روزمه بهترین معلمان تدریس خصوصی المپیاد فیزیک را مشاهده نمایید و سپس آنها را انتخاب کنید. پس از آنکه مدرس مدنظر را انتخاب کردید، میتوانید درخواست دهید و به همین سادگی، کلاس خصوصی داشته باشید. به عنوان دانشجو میتونید بر خلاف کلاس های گروهی از تمام انرژی و وقت استاد برای خودتون استفاده کنید.

تدریس خصوصی دروس عمومی کنکور

فقط به خاطر اینکه معلم های کنکور درآمد بالایی دارند سراغ این کار نیائید. توجه داشته باشید اگرچه مطالعه کتاب های فوق برای بسیاری از دانش پژوهان شانس قبولی آنها در مرحله اول المپیاد شیمی را قابل توجه می کند، ولی باید این موضوع را هم درنظر داشته باشید که در صورتی که در کلاس المپیاد شیمی شرکت کنید، خواهید توانست درصد بسیار بالاتری را کسب کنید که این به معنای قبولی تقریباً قطعی در مرحله اول المپیاد و همچنین افزایش شانس شما برای قبولی در مرحله دوم المپیاد شیمی نیز هست. بنابراین قبولی در مرحله دوم المپیاد شیمی تقریباً به معنی قطعی شدن مدال دانش پژوهان است، البته به شرطی که در دوره تابستانه ثبت نام کرده و شرکت کنند. این مرحله شامل 35 الی 60 سوال تستی است و شیوه برگزاری آن به صورت حضوری و در حوزه محل برگزاری آزمون در شهر محل تحصیل دانش پژوهان است. سوال مهمی که ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد این است که چرا باید در یک کلاس المپیاد شیمی شرکت کنیم؟ غیر از اهمیت این درس در امتحانات نهایی ، به طور میانگین حدود 16 سوال از درس های هندسه پایه و هندسه تحلیلی در کنکور سراسری طرح می شود و دانش آموزی که بر این درس تسلط کافی را داشته باشد می تواند به درصد قابل قبولی در کنکور سراسری دست یابد.

روش تدریس من هم به این صورت است که ابتدا مطلب درسی را توضیح میدهم و بعد سعی میکنم از ان مبحث مسئله حل کنم. مرحله سوم المپیاد شیمی اغلب بین تیرماه تا شهریورماه هر سال برگزار می شود و افرادی که موفق شوند در این دوره جزو 8 نفر اول باشند، معمولا در شهریور هر سال مشخص می شوند و وارد دوره انتخابی المپیاد شیمی می شوند. از بین این تعداد، در مرحله دوم المپیاد شیمی – که آن هم در سالهای اخیر به صورت تستی برگزار شده است – تنها حدود 40 نفر پذیرفته می شوند و موفق به راهیابی به مرحله سوم المپیاد شیمی یا همان دوره 40 نفر می شوند. افرادی که در مرحله دوم المپیاد قبول می شوند، وارد مرحله سوم یا دوره تابستانه یا دوره 40 نفر المپیاد شیمی می شوند. تعداد افرادی که در مرحله اول پذیرفته می شوند، عدد ثابتی نیست و معمولا بین 1000 تا 2000 نفر متغیر است. در مرحله دوم المپیاد شیمی تنها دانش آموزانی می توانند شرکت کنند که در مرحله اول پذیرفته شده باشند. This post has been written with GSA Content Generator DEMO.

شرکت کنندگانی که موفق شوند بیش از درصدی که با عنوان کف قبولی مرحله اول المپیاد شیمی شناخته می شود را در آزمون به دست بیاورند، به اصطلاح پذیرفته می شوند و مجاز به شرکت در مرحله دوم می شوند. اجازه دهید تا یک توضیح مختصری از آزمون آیلتس برای کسانی که آشنایی کمی با این Test دارند بدهم. شما در یک دوره تدریس المپیاد شیمی روش های حل مسائل و تست زنی به سریع ترین شیوه را فرا خواهید گرفت. زمان برگزاری مرحله اول المپیاد شیمی معمولا بهمن ماه هرسال و زمان برگزاری مرحله دوم المپیاد شیمی معمولا اردیبهشت هر سال است. برای اینکه در عرض ۲-۳ ماه مسلط شوید، باید پشتکار زیاد داشته باشید؛ به عبارت دیگر شما باید ۸-۱۴ ساعت در روز زبان تمرین کنید. هدف ما بالا بردن دانش شما از پایه است ، بنابراین برای یادگیری تان در زمانی کافی برنامه ریزی خواهیم داشت. برای یادگیری بهتر ریاضی پایه نهم استفاده از کلاس های تدریس خصوصی بسیار مفید است. همین که مدرس ریاضی، تعداد جلسات و سطح کلاس توسط خود شاگرد تعیین می گردد می تواند باعث شود بازدهی کلاس ها بسیار بالا باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *